Tuncer Diş Kliniği

Tuncer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak, diş hekimliğinde mükemmel tedavinin , bir hastayla tanışmak ve ardından o hastanın beklentilerini öğrenmekle başladığına inanıyoruz. Tedavileriniz, sıcak bir hekim-hasta diyaloğu ile daha başarılı olur. Etik kurallar çerçevesinde, uluslar arası standartlarda, rahat ve stressiz bir ortamda en doğru teşhis ve tedavi imkanını sunmaktayız.

Ekibimiz, her hastanın tedavisinin özel olarak planlanlanması için elinden geleni yapar. Tedavi bilgilerini hastalarımızla tüm şeffaflığıyla paylaşırız. Hizmetimizden memnun olan, bizi aile ve çevrelerine tavsiye eden hastalarımızın olmasını sağlamak için kliniğimize yapılan her ziyareti keyifli hale getirmeye kararlıyız.

Ağız ve Diş Sağlığı alanında hastaların tanı ve tedavisinde birden çok branşın işbirliği gerekmektedir. Bu hizmetler kliniğimizde uzman hekimler tarafından yapılmaktadır.

TUNCER Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Hizmet Alanları:

  • Oral Diagnoz
  • Estetik Diş Hekimliği
  • Ağız Diş ve Çene Cerrahisi
  • Protez
  • Diş Eti Estetiği ve Tedavileri
  • Endodonti
  • Radyoloji

Ortodonti dahil ağız ve diş sağlığındaki tüm önemli diş tedavi alanlarında hizmet vermektedir.
Bir hasta için kusursuz diş tedavisi, hastayı tanımak, problemlerini ve beklentilerini öğrenmekle başlar.

Kurumsal

Diş Hekimi Aslı TUNCER – Mesul Müdür

Diş hekimi Aslı Tuncer 1980 yılı Karabük, Safranbolu doğumludur. Lise öğrenimini Karabük Anadolu Lisesi’nde tamamlamış, lisans eğitimini ise Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği (İngilizce)Fakültesi’nde 2003 yılında mezun olarak tamamlamıştır. Mezuniyet sonrası çeşitli kliniklerde diş hekimi olarak görev yapmıştır. Daha sonra 14 yıl boyunca aynı kurumda mesul müdürlük görevini yürütmüştür. 2020 yılında Özel Tuncer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’ni kurmuştur. Tuncer Diş Polikliniği’nde hem hekimlik görevini yürütmekte hem de mesul müdürlüğünü yapmaktadır. Mesleki çalışmalarını ağırlıklı olarak; porselen lamina, empress (full porselen), zirkon kaplama, dolgu ve gülüş tasarımı tedavileri üzerine yoğunlaştırmıştır. Yurtiçi ve yurtdışında Estetik Diş Hekimliği konulu pek çok kongre ve sempozyuma katılmıştır.

Klinik Koordinatör Uzm. Hem. Aylin YÜKSEL

1990 yılı İstanbul doğumludur. 2012 Haliç Üniversitesi Hemşirelik bölümünden mezun olmuştur. 2014 yılında ise Haliç Üniversitesi Psikiyatri Hemşireliği Yüksek Lisans eğitimini tamamlamıştır. Aynı yıl içerisinde Bezmialem Tıp Fakültesi’nde Aile Danışmanlığı Sertifika Programını, 2015 yılında ise Marmara Üniversitesi’nde pedagojik formasyon sertifika programını tamamlamıştır. 2018 yılından beri Diş hekimi Aslı Tuncer ile çalışmaktadır.

Diş Hekimi M.Alp AYTULUN

Diş hekimi Alp Aytulun 1995 yılı İstanbul doğumludur. Kadir Has Anadolu Lisesi’nde  lise egitimini tamamlamıştır. Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 2019 yılında mezun olmuştur. Restoratif diş hekimliği, protetik dişhekimliği ve endodonti bölümleri diş hekimligindeki özel ilgi alanlarımdır.

Diş Hekimi Bihter ÇINAR

Diş hekimi Bihter Çınar, 1986 yılı Tarsus doğumludur. Lisans eğitimini ise  Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği (İngilizce)Fakültesi’nde  2012 yılında mezun olarak tamamlamıştır. İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde doktora eğitimine devam etmektedir.

Diş Hekimi Ezgi AKBAŞ

1996 Çanakkale doğumludur. Çanakkale Fen Lisesinde lise eğitimini tamamlamıştır. 2020 yılında Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olup özel sektörde hasta kabulüne başlamıştır. Öğrencilik hayatında aktif olarak kongre ve kurslara katılmış, mezuniyet sonrası da güncel gelişmeleri takip etmeye devam etmiştir. Özel ilgi alanları implant destekli protezler, tam seramik ve monolitik zirkonya ile gülüş tasarımıdır.

Uzman Diş Hekimi Resai AYDIN

Ortodonti Uzmanı Diş hekimi Resai Aydın, Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği (İngilizce)Fakültesi’nde 2003 yılında mezun olarak tamamlamıştır. Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti bölümünde 2003-2007 yılları arasında doktora yapmıştır. Doktorasını tamamlamasının ardından 2008-2010 yılları arasında Roth-Williams / FACE fonksiyonel oklüzyon ve ortodonti kursunu tamamlamıştır.

Diş Hekimi Asistanı İlknur PAMUK

Diş hekimi asistanı İlknur Pamuk 1988 yılı, İstanbul doğumludur. 2004 yılında Ticaret Meslek Lise’sinden mezun olmuştur. Anadolu Üniversitesi, İnsan Kaynakları bölümünde eğitimi devam etmektedir. 9 yıldır dişhekimi asistanlığı yapmaktadır.  2018 yılından beri Dişhekimi Aslı Tuncer ile çalışmaktadır.

Asistan – Gizem Ünsal