Tuncer Diş Kliniği

Tuncer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak, diş hekimliğinde mükemmel tedavinin , bir hastayla tanışmak ve ardından o hastanın beklentilerini öğrenmekle başladığına inanıyoruz. Tedavileriniz, sıcak bir hekim-hasta diyaloğu ile daha başarılı olur. Etik kurallar çerçevesinde, uluslar arası standartlarda, rahat ve stressiz bir ortamda en doğru teşhis ve tedavi imkanını sunmaktayız.

Ekibimiz, her hastanın tedavisinin özel olarak planlanlanması için elinden geleni yapar. Tedavi bilgilerini hastalarımızla tüm şeffaflığıyla paylaşırız. Hizmetimizden memnun olan, bizi aile ve çevrelerine tavsiye eden hastalarımızın olmasını sağlamak için kliniğimize yapılan her ziyareti keyifli hale getirmeye kararlıyız.

Ağız ve Diş Sağlığı alanında hastaların tanı ve tedavisinde birden çok branşın işbirliği gerekmektedir. Bu hizmetler kliniğimizde uzman hekimler tarafından yapılmaktadır.

TUNCER Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Hizmet Alanları:

  • Oral Diagnoz
  • Estetik Diş Hekimliği
  • Ağız Diş ve Çene Cerrahisi
  • Protez
  • Diş Eti Estetiği ve Tedavileri
  • Endodonti
  • Radyoloji

Ortodonti dahil ağız ve diş sağlığındaki tüm önemli diş tedavi alanlarında hizmet vermektedir.
Bir hasta için kusursuz diş tedavisi, hastayı tanımak, problemlerini ve beklentilerini öğrenmekle başlar.

Ekibimiz

Diş Hekimi Aslı TUNCER – Mesul Müdür – Estetik Dişhekimliği

Diş hekimi Aslı Tuncer  1980 yılı Karabük, Safranbolu doğumludur. Lise öğrenimini Karabük  Anadolu Lisesi’nde  tamamlamış, lisans eğitimini ise  Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği (İngilizce)Fakültesi’nde  2003 yılında mezun olarak tamamlamıştır. Mezuniyet sonrası çeşitli kliniklerde diş hekimi olarak görev yapmıştır. Daha sonra 14 yıl boyunca aynı kurumda mesul müdürlük görevini yürütmüştür.

2020 yılında Özel Tuncer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’ni kurmuştur. Tuncer Diş Polikliniği’nde hem hekimlik görevini yürütmekte hem de mesul müdürlüğünü yapmaktadır. Mesleki çalışmalarını ağırlıklı olarak; porselen lamina, empress (full porselen), zirkon kaplama, dolgu ve gülüş tasarımı tedavileri üzerine yoğunlaştırmıştır. Yurtiçi ve yurtdışında Estetik Diş Hekimliği  konulu pek çok kongre ve sempozyuma katılmıştır.

Uzman Diş Hekimi Ceren Funda TUNCER – Protez Uzmanı

Dr. Ceren Funda Tuncer, 1986 yılı Bursa doğumludur. 2009 yılında Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’den mezun olmuştur. 2013-2020 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde protetik diş tedavisi ve temporomandibular eklem hastalıkları alanları üzerindeki  doktora eğitimini tamamlamıştır.

Uzman Diş Hekimi İbrahim TUNCER – Ağız Diş Çene Cerrahisi & İmplant

Dr. İbrahim TUNCER 1979 yılı İzmir doğumludur. Lise öğrenimini Denizli Anadolu Lisesi’nde tamamlamış, lisans eğitimini ise Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği ( İngilizce)Fakültesinden 2003 yılında mezun olarak tamamlamıştır. 2005 yılında başladığı Yeditepe Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi Ağız Diş Çene Hastalıkları ve Cerrahisi Anabilim Dalı’ndaki master eğitimini ‘Ağız İçi Yumuşak Doku Patolojilerinde Karbon Dioksit Lazer ve Konvansiyonel Cerrahi Yöntemlerin Karşılaştırılması ve Kollateral Termal Hasarın Histopatolojik Olarak Değerlendirilmesi’ konulu tezini, aynı bölümde 2007 yılında başladığı doktora eğitimini ise ‘Yeni doğan sıçanlara pamidronat uygulanmasının diş sürmesi ve mandibula gelişimi üzerine etkilerinin incelenmesi’ konulu tezini sunarak başarıyla tamamlamıştır.

Uzman Diş Hekimi Resai Aydın

Ortodonti Uzmanı Diş hekimi Resai Aydın, Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği (İngilizce)Fakültesi’nde 2003 yılında mezun olarak tamamlamıştır. Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti bölümünde 2003-2007 yılları arasında doktora yapmıştır. Doktorasını tamamlamasının ardından 2008-2010 yılları arasında Roth-Williams / FACE fonksiyonel oklüzyon ve ortodonti kursunu tamamlamıştır.

Diş Hekimi M.Alp AYTULUN

Diş hekimi Alp Aytulun 1995 yılı İstanbul doğumludur. Kadir Has Anadolu Lisesi’nde  lise egitimini tamamlamıştır. Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 2019 yılında mezun olmuştur. Restoratif diş hekimliği, protetik dişhekimliği ve endodonti bölümleri diş hekimligindeki özel ilgi alanlarımdır.

Diş Hekimi Bihter ÇINAR

Diş hekimi Bihter Çınar, 1986 yılı Tarsus doğumludur. Lisans eğitimini ise  Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği (İngilizce)Fakültesi’nde  2012 yılında mezun olarak tamamlamıştır. İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde doktora eğitimine devam etmektedir.

Diş Hekimi Lina KURT – Ağız Diş Çene Cerrahisi & İmplant & Estetik Diş Hekimliği

Diş hekimi Lina Kurt, 1989 yılı Irak doğumludur. 1998 yılından itibaren İsveç’te öğrenim görmüştür. İsveç’te Malmö Üniversitesi’nde Diş Hekimliği ve Ağız Cerrahisi Yüksek Lisans eğitimini 2016 yılında tamamlamıştır. Düzenli olarak yurtiçinde ve yurtdışında kongrelere, kurslara katılmaktadır. İngilizce, İsveçce, Arapça ve Türkçe dillerini konuşabilmektedir. Mesleki çalışmalarını ağırlıklı olarak; kozmetik diş hekimliği (gülüş tasarımı), masseter botoks, implant ve ağız cerrahisi tedavileri üzerine yoğunlaştırmıştır.

Klinik Koordinatör Uzm. Hem. Aylin YÜKSEL

1990 yılı İstanbul doğumludur. 2012 Haliç Üniversitesi Hemşirelik bölümünden mezun olmuştur. 2014 yılında ise Haliç Üniversitesi Psikiyatri Hemşireliği Yüksek Lisans eğitimini tamamlamıştır. Aynı yıl içerisinde Bezmialem Tıp Fakültesi’nde Aile Danışmanlığı Sertifika Programını, 2015 yılında ise Marmara Üniversitesi’nde pedagojik formasyon sertifika programını tamamlamıştır. 2018 yılından beri Diş hekimi Aslı Tuncer ile çalışmaktadır.

Tıbbi Sekreter – Şeyda ERÇİN

Dişhekimi Asistanı İlknur PAMUK

Diş hekimi asistanı İlknur Pamuk 1988 yılı, İstanbul doğumludur. 2004 yılında Ticaret Meslek Lise’sinden mezun olmuştur. Anadolu Üniversitesi, İnsan Kaynakları bölümünde eğitimi devam etmektedir. 9 yıldır dişhekimi asistanlığı yapmaktadır.  2018 yılından beri Dişhekimi Aslı Tuncer ile çalışmaktadır.

Dişhekimi Asistanı Kübra BALCI

Dişhekimi Asistanı Kübra ÇINAR

Kurumsal

pdf icon pdf icon